• ART KOZMETİK TEKNİK TEKSTİL

    Art Kozmetik; 2000 yılından beri kozmetik sektörünün ihtiyacı olan tek kullanımlık, hijyenik ürünlerin imalatını yapmaktadır.Bugün, toplam 2500 metrekarelik alan üzerine inşa edilmiş yerleşkesinde, pazarlama,ürün geliştirme,tasarım bölümlerinin yanı sıra Teknik Tekstiller ve Kozmetik üretim birimleriyle "tek kullanımlık hijyenik ürünler" alanında kozmetik sektörünün öncü firmasıdır. MONO-CLEAN markası dünyadaki non-woven teknolojisinin e en yeni ürünlerini, ART Kozmetiğe özgü innovasyon alt yapısıyla geliştirerek sizlere sunmaktadır.

  • Kalite ve uygun fiyat anlayışıyla yaygın bayilik zinciri ve toptan satış noktalarına ulaşan ürünlerimiz sağlık ve hijyeni tüm salonların hizmetine sunuyor. Üretimden satışa kadar tüm aşamalarda toplam kalite ve koşulsuz müşteri memnuniyetini ilke edinen Art Kozmetik süreklilik ve gelişimin garantisini tüm bayi ve toptancılarıyla paylaşıyor.

     

    Art Kozmetik üretimin tüm aşamalarında teknolojiyi kullanarak verimlilik ve kalite kriterlerini geliştirmiştir. Hijyenik ürün üretmenin tüm sorumluluklarını taşımanın yanı sıra insan ve çevre sağlığı duyarlılıklarını önemser ve çeşitli sosyal sorumluluk projelerine destek verir.
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

Ana Sayfa | | Hakkımızda | Ürünlerimiz | SSS
Art Kozmetik MonoClean Tek Kullanımlık Hijyenik Ürünler website © 2005-2014
Firmanın Kurumsal Tasarımları ve Site Tasarımı Volkan ATICI tarafından yapılmaktadır. www.gofret.com.tr